ZpětVycentrovat mapu

Správci objektů

Nabídka práce na volnou pozici pro IF FACILITY a.s..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Floriána Nováka 5267/3, Prostějov, 79601
  • Přidáno: 2. 2. 2023

Správci objektů:

UpresnujiciInformace(VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Nástup dohodou. Životopis zasílejte na e-mail kariera@iffacility.cz. Více informací sdělí paní Floriánová tel.: 774 899 528 (v době Po-Pá 8:00-14:00 hod.).
Společnost IF FACILITY a.s. přijme zaměstnance na pozici SPRÁVCE OBJEKTU/ ÚDRŽBÁŘ v Prostějově.
Požadujeme:
- vzdělání - min. výuční list
- manuální zručnost (v oborech elektrikář, instalatér, zedník apod.)
- řidičský průkaz sk. B
- časovou flexibilitu
- aktivní přístup k práci a svěřeným úkolům
- trestní bezúhonnost
- praxe na obdobné pozici výhodou
Náplň práce:
- technická správa svěřených budov
- provádění drobných oprav
- údržba okolí budov (zametání, úklid sněhu, sekání trávy)
Nabízíme: práci na HPP, zkrácený úvazek 4 hodiny denně, práci ve stabilní, nadnárodní společnosti. PD: 8:00–12:00 hod. )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)