ZpětVycentrovat mapu

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Nabídka práce na volnou pozici pro MOTO MORAVA s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Olomouc
  • Přidáno: 17. 3. 2024

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
Budete se starat o zákazníky na příjmu servisu
Postaráte se o administrativu, která souvisí s garančními opravami - dokumentace, fakturace atd.
Budete komunikovat s garančním oddělením importéra

Očekáváme:
- středoškolské vzdělání
- znalost automobilové techniky/opravárenství výhodou
- schopnost jednat se zákazníky - ochota a příjemné vystupování
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- uživatelskou znalost práce na PC
- časovou flexibilitu, samostatnost a schopnost organizace práce
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- různorodou práci
- zaměstnanecké benefity a akce
- možnost profesního rozvoje
- práce na hlavní pracovní poměr
- místo výkonu práce: Olomouc
- nástup ihned či dohodou
- Mzda od 35 000 Kč

Benefity - stravenky 130 kč, zvýhodněné firemní tarify na volání, práci v příjemném a dynamickém kolektivu, zázemí moderní, prosperující společnosti, osobní rozvoj a vzdělávání slevy na firemní výrobky a služby, 3 dny dovolené navíc
Zajímavé finanční ohodnocení

Kontakt možný POUZE e-mailem.)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka