ZpětVycentrovat mapu

Svářeč 200 Kč/hod (Nýřany)

Nabídka práce na volnou pozici pro Markmont s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Poděbradova 1, Plzeň (Nýřany), 301 00, ČR
  • Přidáno: 31. 1. 2022

Máte chuť udělat změnu ve své kariéře? Hledáte stabilitu a jistotu? Tak se přidejte k nám. Hledáme šikovné svářeče do významného podniku v Nýřanech.

Náplň práce:
• sestavování svařenců dle technologické a výkresové dokumentace
• svařování a kontrola svařovaných ploch
• svařování tenkých ploch z hliníku a oceli

Požadujeme:
• vyučení ve strojním oboru výhodou
• znalost výkresové dokumentace
• praxi na této pozici
• manuální zručnost, spolehlivost

Nabízíme:
• práci v moderním a čistém prostředí
• dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
• možnost záloh a ubytování
• nástup možný ihned
• mzdu - 200 Kč/hod

V případě zájmu volejte na tel: 608 660 172, nebo zasílejte své životopisy na email: prace@markmont.eu