ZpětVycentrovat mapu

Mechanici klimatizací a chladicích zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro Desima Technology s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: třída T. G. Masaryka 2498, Roudnice nad Labem, 41301
  • Přidáno: 26. 2. 2022

Mechanici klimatizací a chladicích zařízení:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- Montáže chladících a klimatizačních zařízení
- Oživování a uvádění do provozu
- Záruční opravy zařízení

Požadujeme:
- Výuční list či praxi
- Velkou výhodou zkušenosti s montáží vzduchotechniky či topení a případně elektro
- Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost a pro-klientský přístup, ochota učit se novám věcem
- Ochotu cestovat (Praha, Ústecký a Středočeský kraj)

Zaměstnanecké výhody4): Nabízíme:
- Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
- Přátelský kolektiv
- Zajímavé platové ohodnocení a výkonnostní ohodnocení
- Možnost rozšíření zaměření montáží vzduchotechniky a topení
- Po zapracování má montážní skupina dále k dispozici služební vůz, mobilní telefon a notebook

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky, osobně.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon604 100 094