ZpětVycentrovat mapu

Číšníci a servírky

Nabídka práce na volnou pozici pro FIBRO, spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: němčina pasivněangličtina pasivněruština pasivně
  • lokalita: Tržiště 384/37, Karlovy Vary, 36001
  • Přidáno: 7. 6. 2022

Číšníci a servírky:

UpresnujiciInformace(Kontakt: Šnejdar Jaroslav, e-mail: job@hotelromance.cz
Pokud bude mít uchazeč doporučenku, musí si nejprve sjednat schůzku emailem.
Náplň práce:
"         Obsluha hostů v hotelové restauraci s českou i mezinárodní klientelou
"         Přijímání objednávek, obsluha PC pokladny a tabletu od zadání po inkaso hostů včetně                příjmu platebních karet
"         Zakládání stolů, servírování a la carte jídel, příprava kávy na pákovém kávovaru,                     servírování vín, příprava jednoduchých mix-drinků apod.
Co od Vás očekáváme
"         Pozitivně naladěného, usměvavého, příjemného člověka s orientací na hosta, chutí                      pracovat a přiučit se novým dovednostem.
"         Schopnost nabídnout, doporučit a prodat aktuální, pravidelně obměňované pokrmy a                    nápoje
"         Vyučení v oboru a předchozí praxe je výhodou, ale není podmínkou, schopné pracovníky           bez zkušeností zaškolíme
"         Min. věk 18 let, trestní bezúhonnost
"         Znalosti jazyků AJ-aktivně, RJ, NJ výhodou
-          Uvítáme čerstvé absolventy gastronomických oborů
Co Vám nabízíme
"         Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
"         Zázemí stabilní, dobře vedené restaurace se špičkovou kuchyní
"         Jistotu stálého příjmu a celoroční práce
"         Velmi dobré finanční ohodnocení včetně bonusového systému, příplatků za jazykové                    znalosti a předchozí zkušenosti uchazeče
"         Provoz krátký/dlouhý týden nebo dle domluvy
"         Spolupráci na trvalý pracovní poměr nebo DPP či částečný úvazek dle domluvy preferencí            uchazeče
"         Strava zdarma, kvalitní zaškolení od zkušených kolegů a další běžné benefity            samozřejmostí
"         Možnost nástupu ihned

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné