ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Nabídka práce na volnou pozici pro HOYA Lens CZ a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Ohrazenice
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech:

UpresnujiciInformace(Náplň:
 -Telefonická komunikace se zákazníky - očními optiky
- Přijímání objednávek, konzultace a specifikace požadovaného zboží
- Zadávání objednávek do interního objednávkového systému
- Podpora zákazníků informacemi o produktech a jejich nejvhodnějším použití
- Řešení námitek, potřeb požadavků a potíží zákazníků
-Příprava zakázek k dalšímu zpracování v jiných odděleních

Požadavky:

AJ výhodou
Uživatelská znalost MS Office

Praxe v chodu zákaznického servisu nebo centra
Komunikativnost, schopnost navazování kontaktů
Spolehlivost, solidní vystupování, schopnost samostatné i týmové práce
Provozní doba infolinky 8-18 hod - střídavá pracovní doba
Odolnost vůči stresu

Nabízíme:
Zajímavá a samostatná práce
Zázemí nadnárodní společnosti
Příjemné pracovní prostředí a adekvátní ohodnocení

kontakt: e-mailem, telefonicky

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 21 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon737 695 668