ZpětVycentrovat mapu

Číšníci a servírky

Nabídka práce na volnou pozici pro Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium MIRAMARE, s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Pozlovice
  • Přidáno: 17. 3. 2024

Číšníci a servírky:

UpresnujiciInformace(Lázeňské hotely MIRAMARE přijmou do svého týmu
ČÍŠNÍKY A SERVÍRKY pro provoz v Lázeňském hotelu NIVAMARE Pozlovice.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
• nabídka, servis pokrmů a nápojů
• dodržování zásad stolování, hygienických předpisů
•  součinnost a spolupráce s hotelovou kuchyní a ostatními úseky hotelu
• udržování čistoty a pořádku na pracovišti
POŽADUJEME
• vzdělání nebo praxi v oboru, příp. ochotu se zaučit
• flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu vč. víkendů a svátků
• přirozený projev, preciznost a smysl pro detail
• trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
NABÍZÍME
• příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě
• motivující finanční ohodnocení (základ ní plat + příplatky + bonusy)
• roční odměnu
• samostatnou práci a možnost seberealizace
• zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekreace v rámci ROYAL SPA
• možnost zajištění ubytování a zaměstnaneckého stravování
• příspěvek na dopravu)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 25 500 – 27 500 Kč/měsíc

* povinná položka