ZpětVycentrovat mapu

Číšníci a servírky

Nabídka práce na volnou pozici pro Imperial Karlovy Vary a. s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: němčina pasivněangličtina pasivněruština pasivně
  • lokalita: U Imperiálu 7/31, Karlovy Vary, 36001
  • Přidáno: 8. 12. 2023

Číšníci a servírky:

UpresnujiciInformace(Kontakt:  Pelíšková Petra Bc., tel.: 353 206 405, e-mail: HR@imperial-group.cz
volat v době: od 9:00 - 14:00 hod.

Pracovní náplň:
- příprava a aranžování místností a tabulí
- přijímání a usazování hostů, poskytování rad při výběru pokrmů a nápojů
- přijímání objednávek
- servírování a vydávání pokrmů a nápojů
- ošetřování a nalévání nápojů
- účast na přípravě a obsluze slavnostních akcí

Požadujeme:
- vyučení v oboru výhodou
- praxe výhodou
- cizí jazyky výhodou - AJ, NJ či RJ
- příjemný vzhled a vystupování, spolehlivost

Pracovní podmínky:
- pracovní doba turnusové směny á 12 hod.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 19 700 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon353 206 405