ZpětVycentrovat mapu

Číšníci a servírky

Nabídka práce na volnou pozici pro ZÁMECKÝ RESORT ŠTÁBLOVICE s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Štáblovice
  • Přidáno: 13. 4. 2024

Číšníci a servírky:

UpresnujiciInformace(KO: Hartmann Nikol, tel.: 602 228 228. Životopis zašlete na e-mail: zamek@stablovice.cz nebo zameckarestaurace@stablovice.cz
Zámecký resort Štáblovice byl opakovaně vyhlášen jako svatební místo roku, mimo krásné Zámecké restaurace resort disponuje také kavárnou Caffé Lescourant. Hledáme šikovného, zodpovědného člověka se zdravým rozumem a logickým uvažováním na obsluhu do restaurace, kavárny a prodej vstupenek na zámek.
Požadujeme:
- Příjemné vystupování, profesionální přístup
- Absolutní spolehlivost a zodpovědnost
- Dokonalá znalost menu v kavárně i restauraci
- Maximální časovou flexibilitu - jedná se o víkendový provoz
- Nástup nutný IHNED
- Praxe výhodou

Náplň práce:
- Servírování a podávání jídel a nápojů v Zámecké restauraci, zámecké kavárně Caffé Lescourant a na svatebních hostinách
- Kompletní servis pro hosty

Nabízíme:
- Zajímavou, atraktivní práci v krásném prostředí Zámeckého resortu se zajímavým finančním ohodnocením.
- Možnost krátkodobé či dlouhodobé brigády.
- Možnost stravování

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 179 – 224 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon602 228 228