ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro SEJONG Czech s.r.o..

  • krátkodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Na Novém poli 385/1a, Karviná, 73301
  • Přidáno: 9. 6. 2023

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
údržba a opravy linek i mechanických přípravků
provádění kontrol a záznamů provozní a preventivní
údržby
nastavování senzorů, kamerových systému, skenerů
práce s náhradními díly, jejich evidence a správa

Požadujeme:
vzdělání technického směru
ochotu učti se novým věcem
pečlivost, důslednost, aktivní přístup k práci
práce ve třísměnném provozu

Nabízíme:
jistotu zaměstnání
měsíční docházkový bonus, výkonnostní bonus,
vánoční bonus dle výsledku fa
zaměstnanecké výhody (dovolená navíc - 5 týdnů
po 1 kalendářním roce, cafeterie benefitů, cílové
odměny, osobní ohodnocení po zkušební době,
životní /penzijní pojištění, dotované firemní
stravování, občerstvení na pracovišti

Způsob kontaktu: zasílat životopisy na e-mail.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)