ZpětVycentrovat mapu

Strojní inženýři kontroly a řízení kvality

Nabídka práce na volnou pozici pro Fmm Europe, SE.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Krkonošská 149, Tanvald, 46841
  • Přidáno: 4. 5. 2024

Strojní inženýři kontroly a řízení kvality:

UpresnujiciInformace(Požadujeme: SŠ vzdělání, anglický jazyk, praxe na podobné pozici, ŘP skupiny B, uživatelská znalost práce na PC v prostředí Windows

Výhodou : školení interního auditora, znalost FMEA, 8D reportu

Náplň práce : dohled nad dodržováním systému managementu kvality ve firmě, řešení interních neshod a zákaznických reklamací, dohled nad kvalitou vstupních polotovarů, školení zaměstnanců, úzká spolupráce s vedoucím kvality při plnění dalších úkolů

Nabízíme: práce v malé firmě s individuálním přístupem k zaměstnancům, finanční ohodnocení dle stupně profesionality a zkušeností, možnost profesního růstu a prostor k seberealizaci, příspěvek na stravování, docházkový bonus

Kontakt: e-mailem, telefonicky)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 30 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka