ZpětVycentrovat mapu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro KROK CZ, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hranice I-Město 2247, Hranice, 75301
  • Přidáno: 17. 4. 2024

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků:

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:
práce ve velkoobchodním skladu s ochrannými pracovními oděvy, obuví, rukavicemi a pomůckami; přejímání zboží; kontrola dodacích listů a přepravních dokladů; ukládání, kontrola a skladování zboží; vychystávání zboží, příprava k expedici; nakládka a vykládka vozidel; udržování pořádku na přiděleném úseku skladu

Požadujeme:
spolehlivost, pečlivost a aktivní přístup; pracovní nasazení; odolnost vůči stresu; průkaz VZV- výhodou

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: lopravilova@krok-hranice.cz;
- telefonicky (08,00 - 13,00hod.) na čísle 581 698 365 - paní Ľudmila Opravilová

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)