ZpětVycentrovat mapu

Manipulační dělníci ve výrobě

Nabídka práce na volnou pozici pro GETURA PLUS, spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Libina 824, Libina, 78805
  • Přidáno: 29. 5. 2021

Manipulační dělníci ve výrobě:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- sestavování a svařování metodou 135 MIG/MAG (=CO2)

Požadujeme po Vás:
- znalost čtení výkresové dokumentace
- Svářečský průkaz 135 MIG/MAG (=CO2) výhodou, možnost doplnění u zaměstnavatele
- ŘP - skupina B výhodou
- praxe v oboru, manuální zručnost, zodpovědnost, operativnost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci, spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout:
- stabilní a perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti, na trhu jsme již 17 let
- výkonové bonusy
- příspěvek na stravu
- další benefity
Provoz jednosměnný. Pracovní doba 6-14:30. , ale lze po domluvě uzpůsobit autobusové dopravě. Nástup ihned. Pracovní smlouva nejprve na dobu určitou, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou. Vhodné i pro OZP.
Kontakt: telefonicky, e-mailem, vždy si prosím dopředu domluvte termín návštěvy na uvedeném tel. čísle nebo přes email.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)