ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: nám. F. L. Věka 31, Dobruška, 51801
  • Přidáno: 25. 2. 2024

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(Kontakt e-mailem na adresu chudoba@jednotanp.com nebo telefonicky.

Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti
- příjemné vystupování
- samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů
- časová flexibilita.
Náplň práce:
- doplňování a prodej zboží, úklid.
Nabízíme:
- mzdu 21.000 - 26.000,- tis.Kč a výše dle dosahované tržby
- příspěvek na stravování 2.300,- Kč až 3.000,- Kč měsíčně
- prémie za bezproblémový chod prodejny
- nástup možný ihned.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 21 000 – 26 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon603 259 225