ZpětVycentrovat mapu

Stavební a provozní elektrikáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Europe Automotive Holding a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Šrámkova 143, Liberec (Machnín), 46010
  • Přidáno: 10. 1. 2024

Stavební a provozní elektrikáři:

UpresnujiciInformace(Popis pracovní pozice:
- elektroinstalace strojů (diagnostika, oprava, rekonstrukce)
- kontroly, opravy, přemístění zařízení
- elektroinstalaci nových zařízení a linek
Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání v oboru elektrikář/elektromechanik
- platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., min. §5, 1 rok praxe
- logické myšlení, pečlivost, důslednost, zodpovědnost za výsledek
- znalost AJ a NJ výhodou
- ŘP sk. C+E výhodou
- znalosti hydrauliky a pneumatiky výhodou
Nabízíme:
- možnost profesního růstu
- odměny na základě hospodářského výsledku společnosti
- příjemné prostředí a sehraný kolektiv
- sportovní a kulturní aktivity
- firemní akce, vánoční večírek
- školení
- nástup možný ihned)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon722 928 118