ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Centrin CZ s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: náměstí Míru 597, Zruč nad Sázavou, 28522
  • Přidáno: 2. 3. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Kvalifikační požadavky:
- SŠ/SOU - vzdělání technického směru,
- praxe v oblasti údržby výhodou, ne však podmínkou,
- specializace elektrikář, vyhláška č.50/1978 Sb. § 6-10,  malíř/zedník /instalatér výhodou, ne však podmínkou.

Další požadavky:
- zájem o dlouhodobou spolupráci,
- pracovní nadšení, flexibilita, samostatnost,
- všestranná technická a manuální zručnost,
- trestní bezúhonnost,
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič,
- uživatelská znalost PC.

Náplň práce:
- odpovědnost za údržbu budovy a vnitřních prostor,
- odpovědnost za bezproblémový chod technického zařízení,
- zajištění drobných stavebních oprav a údržbářských prací.

Pracovní doba: pondělí - pátek , ranní 7,00 -15,30hod., odpolední 10,30 - 19,00hod.

Zaměstnanecké výhody: nabízíme zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity- příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené.

V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte pondělí - pátek 7,00 - 15,30hod. Kamila Filipová, personalista, Petra Burdová MBA, vedoucí provozního úseku 725 292 767, 773 793 029. )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 29 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 292 767