ZpětVycentrovat mapu

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Nabídka práce na volnou pozici pro Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek.

  • krátkodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Svazarmovská 308, Frýdek-Místek, 73801
  • Přidáno: 15. 10. 2023

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě:

UpresnujiciInformace(A11 z:13/10/2023 (vyhrazeno pro OZP)  a:7/2/2024
Náplň práce:
- přebírá nastřihané díly (výseky), zodpovídá za jejich kompletnost dle jednotlivých výrobních příkazů
- popisuje, velikostně třídí a po dohodě s mistrem tyto rozděluje jednotlivým pracovníkům.
- pracovní doba pondělí až pátek 6:00-14:00 hod.
Požadujeme: V
- vyučení krejčová nebo šička.
Kontakt osobně, telefonicky, emailem.)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 18 900 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon601 168 231 (7:00-11:00 hod.)