ZpětVycentrovat mapu

Strážníci

Nabídka práce na volnou pozici pro MĚSTO PRACHATICE.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Velké náměstí 11, Prachatice, 38301
  • Přidáno: 21. 3. 2024

Strážníci:

UpresnujiciInformace(5. platová třída (zařazení čekatele strážníka) dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě a v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.
Po získání osvědčení strážníka se předpokládá zařazení pracovní pozice do 8. platové třídy, dále bude přiznán rizikový příplatek, příplatek za směnnost a osobní příplatek.
V případě splnění podmínek se také přiznává příplatek za noční práci, práci ve svátek a ve dnech pracovního volna, příplatek za pohotovost.

Pracovní náplň: zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plnění dalších úkolů v souladu se zákonem o obecní policii.

Předpoklady dle § 4, zákona č. 553/1991 Sb., zákona o obecní policii:
- způsobilost k právním úkonům
- zdravotní způsobilost k výkonu této pracovní pozice
- bezúhonnost
- spolehlivost
- věk min. 18 let
- státní příslušnost ČR

Další požadavky:
- zbrojní průkaz sk. D výhodou
- praxe ve veřejné správě a znalost místních poměrů výhodou
- schopnost řešit konfliktní situace
- komunikační a organizační schopnosti
- dobrá znalost práce na PC (zejména MS Office)
- řidičský průkaz sk. B
- znalost problematiky zákona o obcích a příslušné legislativy upravující výkon předmětné agendy výhodou
- schopnost týmové spolupráce
- psychická a fyzická odolnost

Přihlášky s požadovanými doklady doručte osobně, popřípadě zašlete na adresu:
Město Prachatice, Velké náměstí 3, 383 01 Prachatice tak, aby na podatelnu Městského úřadu Prachatice byly doručeny nejpozději 4. dubna 2024 do 12:00 hod.
Obálku označte "Výběrové řízení - Strážník Městské policie Prachatice".
Pozn: Přihlášky doručené po výše uvedeném termínu (platí též pro doručování poštovní přepravou) a jiným způsobem než výše uvedeným (např. e-mailem nebo datovou schránkou) nebudou akceptovány.
Podrobnější informace podá:
Ing. Ivo Novotný, ředitel Městské policie Prachatice
telefon: +420 388 607 550, e-mail: inovotny@mupt.cz

 Marta Patrajová, personalistka
 telefon: +420 388 607 520, e-mail: mpatrajova@mupt.cz

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
" příjmení, titul zájemce
" datum a místo narození zájemce
" jméno státní příslušnost zájemce
" místo trvalého pobytu zájemce
" tel. kontakt
" e-mail (pokud existuje)
" datum a podpis
(viz zveřejněný vzor přihlášky na www.prachatice.eu)

Přílohy přihlášky jsou:
- profesní životopis, ve kterém zájemce uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a
     o odborných znalostech a dovednostech se zaměřením na požadované předpoklady
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též
     obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaných domovským státem; pokud takový doklad  domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením,
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Vzor přihlášky a strukturovaného životopisu si zájemce může stáhnout na adrese www.prachatice.eu v sekci "Městský úřad - Volná pracovní místa"
Přílohy přihlášky budou uchazečům odeslány zpět společně s oznámením výsledku výběrového řízení. Přihláška zůstane ve složce výběrového řízení a bude s ní nakládáno v souladu se spisovým a skartačním řádem.
Město Prachatice si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu a bez udání důvodů či nevybrat žádného uchazeče.

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)