ZpětVycentrovat mapu

Všeobecní administrativní pracovníci

Nabídka práce na volnou pozici pro Mechanika Prostějov 97, družstvo.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Budovcova 4091/10, Prostějov, 79601
  • Přidáno: 14. 3. 2024

Všeobecní administrativní pracovníci:

UpresnujiciInformace(VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě Bartošková Dana, tel. 725 465 621 (7:00-12:00), e-mail: bartoskova@mpv97.cz
Pracovní doba: Po-Pá 7:00-10:30 (možnost úpravy)
Požadujeme: podmínkou čistý trestní rejstřík
Náplň práce: zajištťovaní ročních revizí plynových kotlů, komínů, doručování pošty mezi účtárnou a sídlem firmy
Nabízíme: stravenky, podnikové stravování)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 10 700 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 465 621