ZpětVycentrovat mapu

Odborní účetní všeobecní

Nabídka práce na volnou pozici pro UNIKASSET, spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Moravská Ostrava 3310, Ostrava, 70200
  • Přidáno: 4. 5. 2024

Odborní účetní všeobecní:

UpresnujiciInformace(1. kontakt e-mailem na adresu ucetni@unikasset.cz

Náplň práce:
- mzda  pro samostatnou účetní včetně zpracování všech daní a mezd (účetní program Money S3, mzdový program Target)
- požadujeme ucelené vedení účetnictví od fakturace, banky, pokladny, nákupů, přes časové rozlišení, nedokončenou výrobu, zásoby, dále pak účetní závěrky, DPH, DPPO,mzdy, personalistika, administrativa pro vedení firmy
- jde o účtování s.r.o., menší/střední výrobní firma, do 30 zaměstnanců

Pracoviště v centru Ostravy (Dolní oblast Vítkovice), příjezd po čtyřproudové rychlostní silnici, veřejná doprava: tramvaj 4 min., vlak 15 min., ÚAN 20 min.pěšky
Nástup možný IHNED!  Vhodné i pro osoby ze zdravotním znevýhodněním.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, zvýhodněný mobilní tarif, docházkový bonus)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 30 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon603 801 875