Chcete změnu ? Chcete od života víc ? Zajímá Vás aktivní zdravý životní styl ? Přidejte se k nám.

Nabídka práce na volnou pozici pro Práce z domova.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Česka Pepublika (Horní Kruty), 000000000
  • Přidáno: 15. 2. 2024

Nabízíme:
- profesionální zaškolení na danou pozici,
- flexibilní pracovní doba,
- možnost pracovat odkudkoliv, stačí připojení k internetu,
- možnost kariérního růstu s nadstandardním finančním ohodnocením,
- možnost začít na přivýdělek a později přejít na hlavní pracovní činnost.
- být vlastním šéfem

Požadavky:
- minimální věk 20 let,
- vlastní PC + telefon,
- vytrvalost, pracovitost, disciplína, chuť zdolávat překážky a učit se novým dovednostem,
- vztah ke zdravému životnímu stylu výhodou.

Náplň práce:
komunikace, práce na sociálních sítích, obchodní a poradenská činnost v oboru zdravého životního stylu , péče o stálé a nové zákazníky, spolupráce na nových projektech.

Není vhodné jako krátkodobá brigáda.