ZpětVycentrovat mapu

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Nabídka práce na volnou pozici pro United Polymers, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Tovární 605, Hranice, 75301
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti:

UpresnujiciInformace(Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
provádění technické kontroly ve všech fázích výroby - vstupní/výstupní, mezioperační; rozhodování o statusu přejímaných dodávek; řízení skladu neshodných výrobků (izolátoru); zavádění a kontrola nápravných opatření; podpora činností v rámci oddělení kvality

Požadujeme:
SOU nebo SŠ (výhodou - technický směr), znalost práce se základními měřícími prostředky, práce na PC, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a odpovědnost, výhodou - praxe ve výrobní společnosti

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Veroniky Vilímcové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: veronika.vilimcova@united-polymers.cz;
- telefonicky na čísle 581 699 535;
- osobně na adrese místa výkonu práce

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)