ZpětVycentrovat mapu

HR specialista/Personalista

Nabídka práce na volnou pozici pro EKOSPOL.

  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Dukelských hrdinů 19, Praha 7 (Praha), 17000, ČR
  • Přidáno: 9. 5. 2023

EKOSPOL je lídrem českého developerského trhu. Již od roku 1992 staví nové byty té nejvyšší kvality v Praze a blízkém okolí. Zrealizoval 58 velkých bytových projektů, čímž poskytl bydlení více než 10 000 klientům.

Hledáme posilu do našeho HR týmu. Člověka, který bude mít snahu zlepšovat věci, přicházet s novými nápady a také je dotahovat do konce. Pokud jste aktivní, umíte velmi dobře jednat s lidmi a zajímá Vás oblast lidských zdrojů, tak nám pošlete svůj životopis.

Co bude Vaším úkolem:

Všechny činnosti spojené s náborem nových zaměstnanců
Aktivní hledání potenciálních kandidátů
Organizace výběrových řízení včetně vedení osobních pohovorů
Správa dat v personálním systému a jeho případná vylepšení
Vedení personální agendy společnosti
Vypracovávání a interpretace personálního reportingu
HR marketing/employer branding
Spoluzodpovědnost za personální politiku společnosti

Co od Vás očekáváme:

Vysokoškolské vzdělání
Základní znalost pracovně právní problematiky
Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
Empatii a schopnost odhadnout povahu uchazečů

Co Vám dá výhodu:

Praxe na obdobné pozici v HR
Zkušenosti s aktivním hledáním kandidátů

Co Vám nabídneme:

Práci ve společnosti, která realizuje atraktivní projekty v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy
Zázemí stabilní firmy s tradicí, která patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě, nositele ocenění TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ČEKIA Stability Award
Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví)
Kariérní růst
Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
Stravenkový paušál
Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
Odměny při životních jubileích
Osobní bezplatné daňové a právní poradenství od zkušených kolegů
Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)