ZpětVycentrovat mapu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro TRIDO, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Na Brankách 2290/3, Blansko, 67801
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
•příprava a vychystávání zakázek k expedici dle expedičních listů
•Nakládka zboží
•Základní administrativa
•Manipulace se zakázky pomocí VZV

Požadujeme:
•řidič VZV
•Samostatnost, odpovědnost a spolehlivost
•Fyzická zdatnost
•Smysl pro pořádek a organizační schopnosti

Nabízíme:
•odměny odpovídající pracovním výsledkům
•Jednosměnný provoz
•Příspěvky na stravování
•Práce ve stabilní a prosperující firmě

Životopisy posílejte na email: volnamista@trido.cz)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 28 000 Kč/měsíc

* povinná položka