ZpětVycentrovat mapu

Úklidový pracovník, uklízeč/ka ŽST (pro OZP) - Břeclav

Nabídka práce na volnou pozici pro Optimia facility.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Břeclav, 69002, ČR
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka (vhodné pro OZP s invalidním důchodem) na zkrácený úvazek v obci Břeclav.

- úvazek 15 hodin týdně
- mzda 120 Kč za hodinu
- pracovní doba od 11 do 13 hodin
- nástup ihned
- smlouva na HPP

Pracovní náplň:
- úklid výpravní haly
- zametání peronů a venkovních prostor

Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.
Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, smysl pro pořádek.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM: nabor@optimia.cz
NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

* povinná položka

Telefon733 151 666