Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva

Nabídka práce na volnou pozici pro Schwan Cosmetics CR, s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Průmyslová 176, Český Krumlov, 38101
  • Přidáno: 9. 6. 2021

Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva:

UpresnujiciInformace(Obsluha výrobní linky
pracovní náplň
o obsluha pracovního zařízení na pracovišti podle stanoveného pracovního postupu
o zodpovědnost za fungování linky a kvalitu výrobků
o dohled nad plynulostí výroby
požadujeme
o možnost pracovat ve třísměnném provozu (volné víkendy, možnost přesčasů)
o samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup, flexibilitu
o smysl pro týmovou práci
o dobrý zdravotní stav
o pečlivost, zodpovědnost
o chuť pracovat a učit se
o zkušenosti s řízením výrobní linky výhodou, nikoliv podmínkou, vše Vás naučíme. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Hrubá mzda od 25.000,- Kč.
Nabízíme
o pracovní poměr na dobu neurčitou
o čisté pracovní prostředí
o nástupní plat min. 25 000 Kč/měsíc dle praxe a zkušeností
o 13. a 14. plat
o 5 týdnů dovolené
o příspěvek na dopravu
o dotované stravování
o příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
o pravidelné odborné vzdělávání
o možnost profesního růstu
o kafetérie 3 000-12 000 Kč podle odpracovaných let ve firmě
o bohatý bonusový program
o zázemí stabilní a perspektivní společnosti
o práce je vhodná i pro absolventy
Kontakt: Kratochvílová Alena, tel.: 380 708 143, 800 050 220 denně od 9:00 - 15:00 hodin, e-mail: alena.kratochvilova@schwancosmetics.cz. )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon380 708 143, 800 050 220