ZpětVycentrovat mapu

Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva

Nabídka práce na volnou pozici pro Wotan Forest, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kvasinská 297, Solnice, 51701
  • Přidáno: 19. 1. 2024

Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva:

UpresnujiciInformace(Kontakt zasláním životopisu na e-mail kariera@wotan.cz.

Požadujeme:
- střední odborné vzdělání (vyučení s praxí v dřevovýrobě/ve strojírenství)
- manuální zručnost
- ochota pracovat ve směnném provozu.
Náplň práce:
- obsluha strojního zařízení, vedení administrativy spojené s výrobou
- operativní provádění drobných oprav
- nastavení, řízení a seřízení strojního zařízení
- údržba strojního zařízení podle plánů, předpisů.
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, stravenky
- penzijní připojištění, další slevové programy pro zaměstnance
- nástup možný ihned.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 449 527