ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Kroměřížské technické služby, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kaplanova 2959/6, Kroměříž, 76701
  • Přidáno: 2. 2. 2023

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Pracovní náplň: provádí zámečnické a údržbářské práce, údržba budov na městském mobiliáři, údržba strojů, denní úklid pracoviště a ploch na dílně apod.
- Požadavky: praxe v oboru podmínkou, ŘP B, svářečský průkaz
- PD Po-Pá 6:00 -14:30 hod., doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Benefity: příspěvek na stravenky, sleva na MHD, 5 týdnů dovolená
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (paní Řehoříková, tel.: 571 130 165), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: rehorikova@kmts.cz.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)