ZpětVycentrovat mapu

Svářeči

Nabídka práce na volnou pozici pro Strojírny Sviadnov s.r.o..

  • vyžadováno: praxe
  • lokalita: K čističce 638, Sviadnov, 73925
  • Přidáno: 12. 5. 2022

Svářeči:

UpresnujiciInformace(A16  z:13/4/2022  a:18/12/2023
Náplň práce:
- Svařování tavící se elektrodou EN 135 (MAG) různých typů plechů pro výrobu nákladních vagónů a dalších polotovarů pro zakázkovou výrobu.
Nabízíme:
- Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a výsledkům Vaší práce. Mzda včetně příplatků, prémií a přesčasů. Hodinová mzda od 180 Kč/hod dle zkušeností.
- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání.
- Pracovní smlouvu na 1 rok, s možností prodloužení.
- Příspěvek na stravování.
- Neformální přátelské prostředí.
Očekáváme:
- Znalost čtení výkresové dokumentace.
- Provedení svarového spoje požadované jakosti dle svého oprávnění pro metodu 135.
Výhodou:
- Vazačský a jeřábnický průkaz.
Kontakt telefonicky, emailem.)

Vyžadované vzdělání: Bez vzdělání
Hrubá mzda: 30 240 – 40 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon558 889 409, 733 606 995
Webhttps://www.strojirnysviadnov.cz/kariera/svarec/