ZpětVycentrovat mapu

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Nabídka práce na volnou pozici pro NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jiřinková 120, Česká Skalice, 55203
  • Přidáno: 6. 4. 2024

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství:

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: dispečer/dispečerka výroby, administrativní činnost.

Požadavky: řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC, samostatnost, komunikativnost, technické vzdělání výhodou.

Zaměstnanecké výhody: práce ve stabilní a prosperující společnosti, pracovní doba 7,5 hod./den, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na důchodové spoření / benefitní karta.

Kontakt - Ing. Novotný Tomáš, tel.: 602 440 134, e-mail: tomas.novotny@ntc.cz (pro zaslání životopisu).)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné