ZpětVycentrovat mapu

Brusiči nástrojů a kovů

Nabídka práce na volnou pozici pro TECNOCAP s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Střížovice
  • Přidáno: 4. 5. 2024

Brusiči nástrojů a kovů:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- výroba nových dílů, opravy strojů nebo jejich součástí,pravidelný úklid pracoviště, pravidelná údržba svěřených strojů, včasné hlášení potřeby náhradních dílů nebo nástrojů mistrovi, šetrné nakládání se svěřením nářadím, stěhování technologií výrobních linek
Požadujeme:
- výuční list ve strojním oboru anebo alespoň odpovídající praxe
- praxe na brusce na kulato výhodou
- dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
- smlouvu na dobu neurčitou
- měsíční bonusy nad rámec mzdy (osobní ohodnocení + docházkový bonus + bonus plán)
- příplatky za směnnost
- 25 dní dovolené
- dotované závodní stravování (39,- Kč za jídlo)
- 13. mzda
- příspěvek na penzijní připojištění (po odpracovaném roce)
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodiny
- práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí

Kontakt:
Lucie Řeřichová (asistentka HR manažera), l.rerichova@tecnocapclosures.com, tel. 384 373 164
TECNOCAP s.r.o., IČ 281 27 561, Střížovice 67, 378 53 Strmilov

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)