ZpětVycentrovat mapu

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Nabídka práce na volnou pozici pro Fjord Bohemia s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Za Avií 914/2, Praha, 19600
  • Přidáno: 25. 10. 2023

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace:

UpresnujiciInformace(PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Kateřina Šeflová, tel.: 604 201 052, e-mail: katerina.seflova@fjordbohemia.cz

Náplň práce:

zadávání dat do PC a interních systémů a jejich správa
administrativní podpora koordinátora výroby
příjem objednávek od zákazníků společnosti, kontrola, popř. úprava jejich zadání ve spolupráci s manažerem výroby
administrativní příprava interních výrobních zakázek
správa skladového hospodářství vstupních surovin a produktů na úseku výroby
zpracování a reporting výrobních dat, rozpracované výroby, hotových zakázek
aktivní účast na schůzkách úseku výroby
vedení a kontrola odpovídající výrobní dokumentace a záznamů
spolupráce na neustálém zlepšování pracovních procesů a činností
dodržování hygienických, bezpečnostních, protipožárních a sanitačních předpisů souvisejících s provozem skladu a v souladu s legislativními požadavky a požadavky IFS a HACCP

Požadavky:

velmi dobrá znalost práce na PC
MS Office, SAP výhodou
vysoká orientaci na detail, analytické schopnosti, flexibilita, schopnost okamžitého rozhodování, organizační schopnosti, silné komunikační a vztahové dovednosti, orientace na zákazníka, analytické schopnosti
jazykové znalosti na pokročilé úrovni čeština, angličtina

Nabízíme:
práce na hlavní pracovní poměr
odpovídající finanční ohodnocení
možnost profesního růstu
produkty za zvýhodněné ceny
po zapracování, práce systémem krátký - dlouhý týden
dobrou dopravní dostupnost
stravenkový paušál 100,- Kč/den

Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 24 000 – 27 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon604 201 052