ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro NOVÁK maso - uzeniny s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Česká Kamenice
  • Přidáno: 17. 3. 2024

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Dukelských hrdinů č.p. 814
407 21  Česká Kamenice

Nástup možný ihned.

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v České Kamenici PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny).

Náplň práce:
• Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
• Krájení a doplňování zboží do pultů
• Prezentovat zboží v pultech
• Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
• Kontrola cenovek a správnosti údajů na cenovkách
• Kontrola kvality a čerstvosti zboží
• Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:
• Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
• Praxi s prodejem zboží
• Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
• Zodpovědný přístup k práci
• Samostatnost

Nabízíme:
• Práci ve stabilní české společnosti
• Příspěvek na stravování ve mzdě
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Odměnu za práci o víkendech a svátcích
• Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
• Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
• Odměna za výročí narození
• Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
• Multisport karta
• Zaškolení na prodejně

Kontakt: Markéta Sokolová, tel. +420 702 233 169 (volat 8:00 - 18:00), e-mail: prace@novak-mu.cz, osobní jednání na výše uvedené adrese v pracovní dny do 13 hodin.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)