ZpětVycentrovat mapu

Pomocní dělníci ve výrobě

Nabídka práce na volnou pozici pro Beskyd Fryčovice, a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Fryčovice 606, Fryčovice, 73945
  • Přidáno: 26. 2. 2023

Pomocní dělníci ve výrobě:

UpresnujiciInformace(A16 z:24/2/2023 a:12/12/2023
Náplň práce:
- práce ve výrobě salátů a zpracování zeleniny (obsluha strojů)
- manipulace s výrobky do skladu a v prostorách chladírenského skladu
- vychystávání výrobků
- PRACUJE SE I O VÍKENDU A STÁTNÍCH SVÁTCÍCH.
Požadujeme:
- výuční list
- samostatnost a vysoké pracovní nasazení
- práce částečně v chladírenském prostředí (4-10°C).
Nabízíme:
- stravenky, penzijní připojištění.

Kontakt telefonicky, emailem.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 25 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 842 566