ZpětVycentrovat mapu

Pomocní dělníci ve výrobě

Nabídka práce na volnou pozici pro DRUMEL a Co. s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Moravská 2193, Česká Třebová, 56002
  • Přidáno: 6. 3. 2024

Pomocní dělníci ve výrobě:

UpresnujiciInformace(NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
POŽADUJEME:
- vzdělání nižší odborné, střední odborné s výučním listem
- zkušenosti s broušením/kartáčováním nerezových materiálů
- pečlivost a zodpovědnost
- manuální zručnost
- samostatnost a spolehlivost
NÁPLŇ PRÁCE:
- broušení/kartáčování nerezových svařenců pro dopravní prostředky
- práce s kartáčovacími stroji NS - MÁQUINAS INDUSTRIAIS a ručními bruskami
NABÍZÍME:
- možnost kariérního růstu
- práci v příjemném prostředí a vstřícnou komunikaci
- motivující finanční ohodnocení dlr pracovních výsledků
- čerpání zdravotního volna - 5 dní na kalendářní rok a 1 narozeninový den
- penzijní připojištění
- stravné ZDARMA
- zvýhodněná pracovní doba 7,5 hodiny denně
- žádné noční směny
- příspěvek na dopravu od 20 km
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Blažek Hermanová Naďa, tel.: 465 532 216, 777 701 705, e-mail: personalni@drumel.cz)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 25 000 – 32 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon465 532 216, 777 701 705