Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři

Nabídka práce na volnou pozici pro Instal Hanousek s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: V Ráji 575, Pardubice, 53002
  • Přidáno: 29. 11. 2019

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce dle zakázek v rámci okresu Pardubice.
Požadujeme:
- předchozí praxe vítána
- profesionální přístup k plnění úkolů
- manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- práci v zavedené společnosti
- zaměstnanecké benefity
- pracoviště v Pardubicích
- hlavní pracovní poměr
- mzda dle zkušeností a praxe při osobním jednání
- zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince
Pracovní náplň:
- instalatérské a topenářské práce
- montážní a opravárenské práce
Zaměstnanecké výhody: Stravenky v hodnotě 90 Kč
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: slezakova@instalhanousek.cz

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 23 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon466 310 266