ZpětVycentrovat mapu

Provozní elektromechanici

Nabídka práce na volnou pozici pro PWO Czech Republic a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Palackého 1261, Valašské Meziříčí, 75701
  • Přidáno: 24. 2. 2022

Provozní elektromechanici:

UpresnujiciInformace(MECHATRONICI - ELEKTRIKÁŘI

NÁPLŇ PRÁCE: opravy strojů a zařízení, preventivní údržba strojů a zařízení.
POŽADUJEME: ÚSO, popř. vyučen v oboru elektro, znalost vyhlášky 50/78 Sb. § 6 - platné osvědčení, vítány jsou i zkušenosti v oblasti automatizace, zkušenosti s řídícími systémy
Siemens apod. výhodou.
NABÍZÍME: náborový bonus 50000 Kč, 25 dní řádné dovolené, 3 dny tzv. zdravotní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na stravování, nadstandardní příplatky za směnnost a za práci o víkendech, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt, poskytování firemních půjček, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance, úhrada očkování proti sezónní chřipce, elektronická benefitní karta, kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance, roční odměna (bonus).
Práce je ve směnném nebo nepřetržitém provozu.
PRVNÍ KONTAKT:p. Pobořilová Lucie, tel. 735 766 048 8:00-15:00 nebo e-mailem na prace@pwo-group.com
ov 4.4.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 29 000 – 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon735 766 048