ZpětVycentrovat mapu

Elektromechanici

Nabídka práce na volnou pozici pro REGOMARKET s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Masarykova 753, Valašské Meziříčí (Bynina), 75701
  • Přidáno: 16. 3. 2024

Elektromechanici:

UpresnujiciInformace(NÁPLŇ PRÁCE:
o           elektromontážní práce (pouze nízké a malé napětí),
o           spolupráce na výrobě rozvaděčů a svorkových skříní,
o           montáže kabelových souborů,
o           montáže průmyslových rozvodů
o           místo svým charakterem vhodnější pro muže - fyzická náročnost, manipuace s břemeny nad 15 kg.
POŽADUJEME:
o           odbornou způsobilost dle §5 dle nařízení vlády č,194/2022 Sb. (§5 nebo 6 vyhlášky 50/1978 Sb.),
o           praxe na pozici elektromontér (elektrikář), údržbář elektroinstalací či obdobné výhodou nikoliv podmínkou.
NABÍZÍME: 5 dní dovolené navíc, stravenkový paušál.
PRVNÍ KONTAKT: emailem na adresu vrablik@regomarket.cz.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)