ZpětVycentrovat mapu

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Nabídka práce na volnou pozici pro Úřad práce České republiky.

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Dr. Milady Horákové 632/5, Liberec, 46001
  • Přidáno: 13. 4. 2024

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace:

UpresnujiciInformace(Pracoviště:
Krajská pobočka ÚP ČR v Liberci
Odbor kanceláře krajské pobočky, Oddělení vnitřní správy, sekretariát
Hlavní náplň činnosti:
- Komplexní koordinace a metodické usměrňování rozsáhlé spisové služby (více
spisoven) a před archivní péče o dokumenty zahrnující utajované informace a údaje
chráněné podle příslušných právních předpisů včetně zpracovávání návrhů
příslušných vnitřních předpisů (spisový řád).
- Příprava, zajišťování a sledování provozu elektronických systémů spisové služby,
popřípadě dalších systémů pro správu dokumentů v certifikovaných i necertifikovaných
informačních systémech určených pro práci s utajovanými i neutajovanými dokumenty
v analogové a digitální podobě.
- Odborná pomoc uživatelům elektronických systémů spisové služby, popřípadě dalších
systémů pro správu dokumentů pracujících s utajovanými i neutajovanými dokumenty
v digitální podobě.
- Zodpovídá za chod spisovny a podatelny, zajišťuje chod sekretariátu ředitelky krajské
pobočky, vede evidenci vnitřních řídících aktů.
Kvalifikační a další požadavky:
- min. vzdělání vyšší odborné
- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- profesionální vystupování, psychická odolnost
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- plný pracovní úvazek
- pružná pracovní doba
- předpokládaný nástup od 2. května 2024
- pracovní poměr na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- příspěvek na stravování
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s
uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 21. dubna 2024 včetně na e-mailovou
adresu: pavel.polivka@uradprace.cz
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení. )

Vyžadované vzdělání: Vyšší odborné