ZpětVycentrovat mapu

Elektrikář / správce veřejného osvětlení

Nabídka práce na volnou pozici pro KEEP-IN-TOUCH.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Havířov (Šternberk), 73601, ČR
  • Přidáno: 19. 3. 2021

Máš vzdělání, alespoň krátkou praxi v elektro oboru ideálně v oblasti údržby a platný § 6-8 vyhlášky č. 50/78 Sb?
Oceníš práci u stabilního zaměstnavatele s reálnou možností rychlého kariérního postupu na pozici Mistra údržby?
Jsi spolehlivý a manuálně zručný?
Rádi se o Tobě dozvíme více! Ozvi se nám. Seznámíme Tě dalšími informacemi a domluvíme se na dalším postupu.

Tvé úkoly, náplň práce:
• údržba a opravy veřejného osvětlení města Šternberk

Tvé předpoklady a požadavky na pozici:
• vzdělání a praxe v oboru elektro (silnoproud, slaboproud)
• platná vyhláška č.50/78 Sb. § 6-8
• zodpovědnost, spolehlivost
• manuální zručnost
• výhodou je oprávnění pro práci ve výškách, průkaz na VZV, případně řp.sk. C

Naše nabídka:
• dlouhodobá jistota práce na HPP u stabilního zaměstnavatele, která nepodléhá ekonomickým vlnám a hospodářským výkyvům
• zajímavé mzdové ohodnocení a předpoklad navyšování mzdy
• nástup možný ihned nebo dle dohody
• a další benefity