ZpětVycentrovat mapu

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Nabídka práce na volnou pozici pro ELEKTROMONT Matějka, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jiřího Šotky 445, Nové Strašecí, 27101
  • Přidáno: 23. 9. 2022

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva):

UpresnujiciInformace(Náplň práce: pokládka dlažby, spárovací zdivo.
Požadujeme: vyučení v oboru, řidičský průkaz sk. B. Praxe v oboru výhodou.
Nabízíme: pracovní smlouvu na plný úvazek s možným nástupem ihned či dle domluvy, zázemí stabilní společnosti s více než dvacetiletou tradicí, pevnou pracovní dobu od 7:00 do 15:30 hod., mzdu doplněnou o prémie a výkonnostní bonusy, možnost parkování u sídla společnosti, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, servis pracovního oblečení.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 604513609 (7:00-14:00 hod.) nebo e-mailem michaela.p@elektromont.info)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)