ZpětVycentrovat mapu

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Nabídka práce na volnou pozici pro K3 SPORT, s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kouty nad Desnou 30, Loučná nad Desnou (Kouty nad Desnou), 78811
  • Přidáno: 7. 4. 2024

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních:

UpresnujiciInformace(Kontakt: emailem, telefonicky od 8-18 hodin
Náplň práce: telefonická a emailová komunikace s klienty, ubytování hostů, administrativa exkurzí.
Požadujeme: flexibilitu, zodpovědnost, pečlivost, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou.
Nabízíme: celoroční zaměstnání na recepci ve sportovním areálu Kouty, práci v příjemném kolektivu, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, pouze denní směny 8 - 18 hod - krátký a dlouhý týden, sezónní prémie.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)