ZpětVycentrovat mapu

Pomocní kuchaři

Nabídka práce na volnou pozici pro Pasticceria Šantovka s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Polská 1201/1, Olomouc, 77900
  • Přidáno: 1. 3. 2024

Pomocní kuchaři:

UpresnujiciInformace(Pro pobočku v Šantovce hledáme kolegu/kolegyni na pozici pomocný kuchař/ka - příprava pizzy, salátů, tortill, kanapek, výpomoc v kuchyni. Směny dle domluvy. Uvítáme zkušenosti z oboru, ale jsme ochotni i zaučit.

Co vás čeká:
- spolupráce s naším šéfkuchařem
- vytváření gastro zážitku pro naše hosty
- Moderní a příjemné pracovní prostředí
- Sehraný tým kolegů
- centrum Olomouce - dostupnost MHD bez problému
- zaměstnanecké benefity: personální strava, slevy na produkty, Multisport karta, plně hrazené přesčasy + základní mzda až 21.300,- + osobní ohodnocení dle zkušeností a schopností
- práce na hlavní pracovní poměr
- otevírací doba provozu je 9-21 hodin

Co požadujeme:
- Talent, úsměv a pozitivní přístup k řešení problémů
- Samostatnost a spolehlivost, přijmout zodpovědnost za svou práci a být týmovým hráčem
- Ochota na sobě stále pracovat