ZpětVycentrovat mapu

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Nabídka práce na volnou pozici pro Faurecia Plzeň s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Logistická 153, Úherce, 33023
  • Přidáno: 11. 4. 2024

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Logistická 153, Úherce, 330 23 Nýřany
Požadavky:
- Praxe s dlouhými vidlemi výhodou (možnost dodělat oprávnění na VZV)
- Ochota pracovat v třísměnném provozu
- Spolehlivost
Pracovní náplň: Nakládání a vykládání kamionů, kontrola dokumentace, skenování hotových výrobků
Nabízíme:
Náborový příspěvek, stravování ZDARMA; ubytování ZDARMA po dobu 3 měsíců , poté 121 Kč/DEN; příspěvek na dopravu nebo svoz firemním autobusem; služby fyzioterapeuta přímo na pracovišti; 25 dní dovolené, příspěvěk na Multisport card, čtvrtletní bonus Sodexo

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 24 000 – 27 200 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon720748737