ZpětVycentrovat mapu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Nabídka práce na volnou pozici pro CHATEAU STABLOWITZ s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Štáblovice 64, Štáblovice, 74782
  • Přidáno: 8. 1. 2023

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři:

UpresnujiciInformace(*KO: Hartmann Nikol, tel.: 602 228 228. Své životopisy zasílejte na email: zamek@stablovice.cz

Zámecká restaurace Štáblovice byla opakovaně vyhlášena jako svatební místo roku 2017, 2018, 2019 a 2020. Každým rokem vzrůstá zájem uspořádat svatbu v naší restauraci, proto hledáme posilu do našeho týmu. Hledáme šikovného člověka, kterého baví práce v kuchařském odvětví, je kreativní a zodpovědný.

Požadujeme:
Příjemné vystupování, profesionální přístup, kreativitu
Absolutní spolehlivost a zodpovědnost
Maximální časovou flexibilitu (práce i o víkendech)
Minimálně střední odborné vzdělání
Řidičský průkaz sk. B
Nástup nutný IHNED

Náplň práce:
Příprava a výdej pokrmů na slavnostní hostiny
Příprava studených a teplých pokrmů pro běžný provoz restaurace
Podíl na tvorbě menu restaurace
Organizace zásobování restaurace

Nabízíme: Zajímavou práci v krásném prostředí Zámeckého resortu se zajímavým finančním ohodnocením.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)