Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Nabídka práce na volnou pozici pro FORMAT s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Přerovská 95, Bystřice pod Hostýnem (Rychlov), 76861
  • Přidáno: 6. 3. 2024

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích):

UpresnujiciInformace(pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: mechanik a seřizovač vstřikovacích lisů
- Požadavky: vyučení v technickém oboru, zkušenosti se vstřikováním plastů výhodou, základní práce na PC
- PD pondělí - pátek, doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Benefity: příspěvek na stravování - měsíční stravenkový paušál
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 13:00 hod. (paní Králíková, tel: 739 573 369), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@format-cz.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.    )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka