Řidič/ka nákladního vozidla - Denní rozvoz skupina C nebo C+E (doma každý den) - Jevíčko

Nabídka práce na volnou pozici pro RABBIT Trhový Štěpánov, a.s..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Jevíčko,
  • Přidáno: 15. 4. 2024

Náplň práce
Hledáme pracovníky pro závoz podnikových prodejen řeznictví Rabbit a dalších zákazníků společnosti Rabbit v rámci České republiky (výjezdní místo Jevíčko). Každý den výjezd z centrály Jevíčko a stejný den návrat. Standardní pracovní doba, každý večer budete doma.
Potřebujete: Řidičský průkaz skupiny C nebo C+E (nabízíme zajištění a spolufinancování řidičské skupiny E - rozšíření ze skupiny C).
Kontakt
Lusk Daniel
Telefon: 728 371 658 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: daniel.lusk@rabbit.cz
Adresa:
Biskupická 776
Jevíčko
56943
Pozice:
 Řidič/ka nákladního vozidla - Denní rozvoz skupina C nebo C+E (doma každý den) - Jevíčko
Místo pracoviště:
Jevíčko
Pracovní doba / směnnost:
 Každý den výjezd z centrály Jevíčko a stejný den návrat. Standardní pracovní doba, každý večer budete doma.
Směnnost:
jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
 HPP
Vzdělání:
 základní Pracovní poměr:
 na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí:
 30000 Kč / měsíc
Benefity
Služební mobil
Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Náborový příspěvek 10.000 Kč
Zákonné stravné 1.000-1.500 Kč měsíčně
Příspěvek na rozšíření řidičského průkazu ze skupiny C na skupinu E
Odměny za jubilea
Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
Odměna za odpracování ročního fondu až 20 tis. Kč
Poukázky do wellness (vířivka, masáž)
Možnost zvýhodněného ubytování
Měsíční věrnostní prémie
Nabízíme
Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
Pravidelný měsíční příjem
Financování rozšíření řidičského oprávnění
Zaměstnanecké benefity
Požadujeme:
 Řidičský průkaz skupiny C nebo C+E (nabízíme zajištění a spolufinancování řidičské skupiny E - rozšíření ze skupiny C).
Trestní bezúhonnost