ZpětVycentrovat mapu

OBSLUHA RESTURACE / ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Nabídka práce na volnou pozici pro SAMPATTI spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněangličtina pasivně
  • lokalita: Javorník 31, Čtyřkoly - Javorník (Javorník), 25722, ČR
  • Přidáno: 19. 2. 2024

Hledáme obsluhu do restaurace – HPP, DPP, DPČ. ÚSO s maturitou není podmínkou, ale výhodou. Důležité je profesionální jednání, úsměv a ochota.

Požadujeme:
Zkušenosti v pohostinství, praxe nutná, ÚSO s maturitou není podmínkou, ale výhodou, profesionální jednání a základní znalost PC.
Náplň práce:
Vaše náplň práce bude zahrnovat zajištění provozu restaurace, obsluha hostů, příprava pracoviště. Komunikace s recepcí na koordinaci akcí.
Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě,
motivující finanční ohodnocení, samostatnou práci a možnost seberealizace, zaměstnanecké stravování.

* povinná položka