ZpětVycentrovat mapu

Mistři v dopravě

Nabídka práce na volnou pozici pro Z-Group bus a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Dělnická 831/81, Kopřivnice, 74221
  • Přidáno: 24. 1. 2024

Mistři v dopravě:

UpresnujiciInformace(z: 22.1.2024
Požadujeme:
• Vzdělání středoškolské se zaměřením na dopravu, ekonomiku, techniku.
• Orientace v problematice veřejné osobní dopravy, znalosti v oblasti organizace práce    autobusové dopravy.
• Organizační schopnosti, zkušenosti s vedením většího počtu zaměstnanců, spolehlivost,    samostatnost, flexibilita a týmová práce.
• Vysoká odolnost vůči stresu, řidičské oprávnění minimálně skupiny B-aktivní řidič, příp. skupiny    D, trestní bezúhonnost.
• Praxe na uvedené pozici výhodou.
• Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Excel - velmi pokročilý, MS Word, OS Windows),   schopnost rychle se naučit pracovat s novým SW.
•Trestní bezúhonnost,
• aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, odpovědnost.
Náplň práce:
• Organizuje a řídí práci řidičů v osobní dopravě, tvoří dlouhodobý plán (min. měsíční), střídací cykly, fondy pracovní doby
•Vyhodnocuje a zpracovává denní záznamy o provozu vozidla, zadává činnosti do grafikonu  řidičů a vozidel, kontroluje a odpovídá za správnost uvedených údajů dle vnitřních předpisů  společnosti
•Připravuje podklady pro zpracování mezd v řádných termínech
•Připravuje a aktualizuje povinné doklady pro řidiče ve vozidlech (aktuální výpis živnostenského  rejstříku, smluvní přepravní podmínky, ceníky),
 Příprava podkladů a objednávání řidičů na psychotesty, školení řidičů, lékařské prohlídky
•Provádí zácvik nových řidičů
•Denně dohlíží na zobrazení vozidel v Centrálním dispečinku (MPVNet) a řeší případné incidenty
•Zpracovává podklady pro vyjádření k sankcím navrhovaným ze strany objednatelů dopravní  obslužnosti
•Sjednává a zpracovává objednávky příležitostné OD, provádí příjem a potvrzení  objednávek,zajišťuje příslušné doklady a povolení pro řidiče, vyhodnocuje a zpracovává  podklady pro fakturaci
•Zpracovává podklady pro vyplnění měsíčních výkazů pro objednatele dopravní obslužnosti
•Zpracovává podklady a připravuje stanoviska k řešení reklamaci a stížností
•Shromažďuje podněty k jízdním řádům a turnusům a předává je pracovníkům správy OD
•Poskytuje informace cestující veřejnosti

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na PP a ŽP od zaměstnavatele, týden dovolené navíc, příspěvky na lázeňskou péči v Darkově nebo Brusně (SK), stravenkový paušál, zaměstnanecký telefonní tarif.

Kontaktní osoba: Jana Hlaváčová, tel. kontakt na čísle +420 602 517 150, e-mailem:  jana.hlavacova@zgroupbus.cz )

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 39 000 – 42 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 517 150