ZpětVycentrovat mapu

FACILITY MANAŽER (M/Ž) - BRNO A CELÁ MORAVA

Nabídka práce na volnou pozici pro Michal Štulla.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Brno, 60200, ČR
  • Přidáno: 7. 9. 2022

Náplň práce:

• Řízení odborných a technologických postupů všech integrovaných facility služeb (Technická správa budov a další podpůrné služby)
• Plánování, organizace a řízení práce jednotlivých podřízených údržbářů, všech druhů služeb na objektech zákazníka, v souladu s platnými zákony, firemními předpisy a smluvními vztahy
• Dodržování BOZP a PO, dalších souvisejících zákonů a interních předpisů společnosti
• Provádění kontrol kvality poskytovaných služeb podle smlouvy s klientem
• Kontrola a řízení zakázek a řízení dokumentace EMS,QMS atd.
• Schvalování objednávek a kontrola dodržování technologické kázně (objednáváno u určených dodavatelů)
• Řešení žádostí a stížností zákazníka, nebo zaměstnance

Požadavky:

• SŠ technického směru
• Zkušenost s řízením zakázek v oblasti průmyslu, obchodních center, nebo administrativních budovách – PODMÍNKOU (alespoň 2 roky)
• Pružnost v myšlení, otevřenost ke změnám
• Rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, samostatnost a profesionalitu
• Schopnost týmové spolupráce a zvládání stresu
• Dobrou znalost práce s MS Office

Nabízíme:

• Odpovídající finanční ohodnocení
• Samostatnou, odpovědnou pozici
• Firemní vozidlo
• Služební notebook a mobilní telefon
• Program na zvyšování kvalifikace (firemní vzdělávání)
• Zvýhodněné volání O2
• Příspěvek na stravování
• Happy days